ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

Науково-експозиційний відділ археології, історії середніх віків та нової історії краю
 

Завідувач відділу Світлана Борисівна Белінська

 

тел. 52-50-62

 

Співробітники відділу:

 

старший науковий співробітник Оксана Валентинівна Пелех

старший науковий співробітник Оксана Василівна Ротар

 

 

 

Співробітники науково-експозиційного відділу археології, історії середніх віків та нової історії розробляють та здійснюють план наукових досліджень, виходячи з потреб поповнення фондових колекцій, вдосконалення діючої експозиції, створення стаціонарних і пересувних виставок. 

Результатом науково-дослідної роботи є публікації матеріалів у наукових виданнях, періодичній пресі, виступи на радіо та телебаченні, участь у роботі наукових конференцій, семінарів, круглих столів. Наукові співробітники відділу розробили та створили два розділи стаціонарної експозиції: «Наш край в складі Молдавського князівства, 2-а половина ХІV – 80-і роки XVIII ст.» та «Наш край наприкінці XVIII ст. – початку ХХ ст.». Окрім стаціонарної експозиції науковці відділу розгорнули стаціонарні виставки: «Панське місто» та «Археологія краю від найдавніших часів до середини ХІVст.». 

Наукові співробітники відділу розробляють та створюють пересувні виставки, відповідно до тематики, що досліджується, та експонують їх як в музеї, так і за його межами; на замовлення відвідувачів читають лекції, організовують масові заходи.Обновлен 15 мар 2016. Создан 18 фев 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
2016-2018, © Чернівецький обласний краєзнавчий музей